ÇAL MESLEK YÜKSEKOKULU KARİYER GÜNÜ
Tarih: 28.02.2021 Saat: 17:03
Konu: Çaldan


ÇAL MESLEK YÜKSEKOKULU KARİYER GÜNÜ


ÇAL MESLEK YÜKSEKOKULU KARİYER GÜNÜÇAL MESLEK YÜKSEKOKULU KARİYER GÜNÜ


 


Pamukkale Üniversitesi Çal Meslek Yüksekokulu ve Denizli  Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü işbirliğiyle “Kariyer Günü” programı yapıldı.


 
 


Pamukkale Üniversitesi Çal Meslek Yüksekokulu ile Denizli  Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü işbirliğiyle “Kariyer Günü” programı Çal Belediyesi Kültür Sarayında yapıldı. Programa Yüksekokul  öğrencileri ile birlikte Çal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi son sınıf öğrencileri de katıldı.


 


Programda Çal Meslek Yüksekokulu Müdürü Aysel Yeşilyurt Er’in açılış konuşmasının ardından Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Öğretim Üyesi Dr.Engin Demiray, Honaz Meslek Yüksekokulu Müdürü Dc.Dr.Burak Çamurdan’dan kariyer yolları dinlendi. Sunumdan sonra Çal Meslek Yüksekokulundan mezun olan Gökhan Süren ile Ali Durdu başarı hikayelerini anlattılar. Bir sonraki oturumda ise farklı firmalardan katılacak olan temsilciler öğrencilere iş hayatları hakkında tecrübelerini paylaşıp önerilerde bulundular. Denizli Zimek Makine sahibi Mehmet Sarı, Çal Hisar Mandıradan Hüseyin Poslu, Erdem Mermer’den Kamil Öksüz firmalarını ve başarılarını anlattılar. Son olarak ise İş-Kur uzmanları iş arama becerileri hakkında sunumlar yaptı.


 


Programda Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Engin DEMİRAY, Honaz Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Burak ÇAMURDAN,  Çal Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Aysel Yeşilyurt Er, Çal Milli Eğitim Müdürü Yasin Temel, Çal Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Tatar, Halk Eğitim Müdürü Talat Çelikkaya, Çal Tarım ve Orman İlçe Müdürü Aydoğan Gürcan’da konuklar arasındaydı.


 

Kaynak: http://gezentihaber.net
Pencereyi Kapat