ÇAL MESLEK YÜKSEK OKULU ORYANTASYON PROGRAMI YAPILDI
Tarih: 28.02.2021 Saat: 17:14
Konu: Çaldan


ÇAL MESLEK YÜKSEK OKULU ORYANTASYON PROGRAMI YAPILDI


ÇAL MESLEK YÜKSEK OKULU ORYANTASYON PROGRAMI YAPILDIÇAL MESLEK YÜKSEK OKULU ORYANTASYON PROGRAMI YAPILDI


 


Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tayfur Öztepe Çal Meslek Yüksek Okulu Müdiresi Dr.Öğretim Üyesi Aysel YEŞİLYURT ER’in davetlisi olarak Çal Meslek Yüksek Okuluna yeni başlayan üniversite öğrencilerine yönelik hazırlanan oryantasyon programına katıldı.


 
 


İlçemize bu yıl yeni gelen 1. Sınıf öğrencilerine İlçe müdürlüğümüze ait spor tesisleri hakkında bilgi vererek İlçede düzenlenen sportif faaliyet ve etkinlikler ile Gençlik ve Spor Bakanlığımızın projeleri hakkında bilgilendirmede bulundu.


 


İlçe Müdürü Öztepe konuşmasında: Gençlik ve Spor Bakanlığımızın siz gençlerimize yönelik ücretsiz olarak düzenlediği gençlik kampları, il içi ve il dışı geziler, kişisel gelişim kursları, eğitimler, seminerler, yarışmalar, projeler gibi sosyal kültürel sanatsal ve sportif alanda bir çok faaliyeti bulunmakta.


 


İlgi ve yetenekleriniz doğrultusunda bu faaliyetlere muhakkak katılın. Bu faaliyetlerin kişisel gelişimlerinize büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. Bakanlığımızın sunduğu bu imkanları sonuna kadar değerlendirmenizi istiyorum.


 


İlçe Müdürlüğü olarak bizlerde sizlere gençlik ve spor alanında her türlü katkı ve desteği vermeye hazırız. Müdürlüğümüze ait Spor salonumuzu ve Futbol sahamızı ne zaman isterseniz kullanabilirsiniz. Tesislerimiz günün her saatinde sizlerin hizmetinde, kapılarımız sizlere her zaman açık.


 


Düşündüğünüz, yapılmasını istediğiniz her türlü Proje, faaliyet ve etkinliklere ve fikre açığız. Sizler bizim için çok değerlisiniz. dedi..
Programda gençlerin istek ve taleplerinide alan İlçe Müdürü Öztepe:en yakın zamanda Çal Meslek Yüksek Okulu öğrencileri arasında bir spor turnuvası yapılması konusunda gereken her türlü desteği sağlayacağını ifade etti.


 

Kaynak: http://gezentihaber.net
Pencereyi Kapat