sanalbasin.com üyesidir
 


 
 

Font Boyutunu Büyüt Font Boyutunu Küçült Yazıcı Dostu Bu Haberi Arkadaşınıza Gönderin
Paüde Yazılım ve Teknoloji Zirvesi GDG DevFest Denizli 19 İçin Geri Sayım BaşladPaü’de Yazılım ve Teknoloji Zirvesi, GDG DevFest Denizli’19 İçin Geri Sayım Başladı


Bu Haber 518 Defa Okundu ve 0 yorum eklendi.
Eklenme Tarihi : 2019-11-29 16:41:55

Paü’de Yazılım ve Teknoloji Zirvesi, GDG DevFest Denizli’19 İçin Geri Sayım Başladı

 

Pamukkale Üniversitesi Yönetim Bilişim Topluluğu’nun düzenlediği birbirinden değerli konuşmacıları ve katılımcıları bir araya getirecek olan GDG (Google Developer Groups / Google Geliştirici Grupları)  DEVFEST Denizli’19 için geri sayım başladı.

 

 

GDG Denizli ekibi ile Pamukkale Üniversitesi Yönetim Bilişim Topluluğu tarafından bu sene ilk kez düzenlenecek olan GDG DEVFEST Denizli’19, 30 Kasım 2019 Cumartesi günü Pamukkale Üniversitesi Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Yoğun katılımın beklendiği, gün boyu sunumların yapılacağı DEVFEST Denizli’19 etkinliğinde birbirinden değerli konuşmacılar yer alacak.

 

 

Bu sene Denizli'de ilki gerçekleştirilecek olan, Ege Bölgesinin en büyük geliştirici konferanslarından biri olmaya aday GDG DEVFEST Denizli’19 etkinliği ile meraklıları teknolojiye doyacak. 100 ülkeden, 555 şehirde aktif olarak görev yapan ve dünyanın hemen her yerindeki gönüllü üyeleri ile ‘DEVFEST’ konferansları ve etkinlikler düzenleyerek Google geliştirici ekosisteminin bir araya gelmesini sağlayan Google Developer Groups (Google Geliştirici Grupları) ilk defa Denizli’de bir organizasyon gerçekleştiriyor.

 

 

Pamukkale Üniversitesi Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz Kongre ve Kültür Merkezinde kapılarını teknoloji severlere açacak olan GDG DEVFEST Denizli’19; iki farklı salonda düzenlenen oturumlar ile çeşitli alanlardan 11 konuşmacı ile yeni nesil mobil ve web tabanlı teknolojiler, makine öğrenimi, veri bilimi ve girişimcilik gibi çerçeve konularda gerçekleştirilecek.

 

 

Gün boyu sürecek etkinlikte yer alacak konular ve konuşmacıları şöyle: İlker Akansel- Keynote/Google Geliştirici Ekosistemi. Sadi Evren Şeker -Yapay Zekâ ve Veri Bilimi. Burak Vardal - Hypercasual Mobil Oyun. Emrah Kozan - UI/UX Design. Yasin Demirden - Oyun Sektöründe Kariyer Yapmak. Hadi Tok - Kotlin'e Geçiş ve Java ile Birlikte Kullanımı. İslam Alaybeyoğlu - Dijital Çağda Girişimcilik. Daron Yöndem - Mobil Uygulamalara Yapay Zekâ Hapı. Fatih Çiftçi - Kariyer Yolunda İç Motivasyon Dinamikleri. Mehmet Karaköse - Iot in the Google Cloud Platform / GCP Essentials Workshop. Yüksel Tolun - Google Assistant ile Kendi Uygulamanızı Geliştirin / Assistant. Yüksel Tolun - Google Developer Expert - Google Assistant Kendi Uygulamalarınızı Geliştirin.

 

GDG DevFest Denizli’19 programı hakkında detaylı bilgi almak için : www.instagram.com/gdgdenizli,www.twitter.com/gdgdenizli ve gdgdenizli.comadreslerini ziyaret edebilirsiniz.Çal Halk Eğitim Merkezi Üretimi Maske Siparişi Verebilirsiniz.

ciceksepetikara

Ultra Lüks Neşeli Karışık Hediye Paketi

Yeni Yıla Tatlı Yiyerek Girmeye Ne Dersiniz?
ciceksepetiToyzz Shop TR

patirti

Nike TR

Aliexpress TR

Aliexpress TR

Woohoobox TR

DHgate WW

Kaspersky Many GEOs

fiyatuygun

Woohoobox TR

Sembolgold

Fırsat Me

Destekten

DiscoverCars WW

Drimsim WWAddax TR

Etiketler : paude yazilim ve teknoloji zirvesi gdg devfest denizli 19 icin geri sayim baslad

Gezenti Haber Kara Bilişim - Paüde Yazılım ve Teknoloji Zirvesi GDG DevFest Denizli 19 İçin Geri Sayım Başlad
Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.Allah Bir Daha Bu Millete Bir İstiklal Marşı Yazdırmasın

İstiklal Marşı’mızın Kabulü - ( 2018-03-13 09:42:51 )
KÜLTÜR SARAYI’NDA İLK DÜĞÜN HEYECANI - ( 2018-04-02 20:59:11 )
TÜRKEŞ’İN ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE - ( 2018-04-06 20:47:14 )
ULUSAL TÜRKMEN TÜRKÜ GECESİ - ( 2018-04-06 21:40:35 )
ÇAL HALKI POLİSİ BAĞRINA BASTI - ( 2018-04-09 20:19:43 )
İlk Paylaşım Aşağıseyitten - ( 2018-04-10 18:32:54 )
POLİS TEŞKİLATI 173 YAŞINDA - ( 2018-04-10 22:32:07 )

Anasayfa |  Resim Galerisi |  Haberler |  İletişim  |  Künye

2018 - 2020 © Kara Bilişim Bünyesindedir... Telif ve Haber Hakları Kara Bilişime Aittir...