sanalbasin.com üyesidir
 


 
 

Font Boyutunu Büyüt Font Boyutunu Küçült Yazıcı Dostu Bu Haberi Arkadaşınıza Gönderin
PAÜ TANITIM GÜNLERİ BAŞLADIPAÜ Tanıtım Günleri Başladı


Bu Haber 448 Defa Okundu ve 0 yorum eklendi.
Eklenme Tarihi : 2019-04-22 21:31:05

PAÜ Tanıtım Günleri Başladı

 

Denizli’den yaklaşık 40 liseden gelecek üniversite adaylarını hafta boyunca ağırlayarak geniş çaplı bir tanıtım yapmayı amaçlayan PAÜ Tanıtım Günleri, düzenlenen açılış töreni ile başladı.

 

 

Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen açılış programı il protokol üyelerinin ve PAÜ Yönetimi’nin, çok sayıda akademisyen ve öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından program PAÜ tanıtım filminin izlenmesi ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erdinç Duru’nun açılış konuşması ile devam etti. Prof. Dr. Erdinç Duru yaptığı konuşmada şunları kaydetti: ‘‘Bugün sizinle başlayan Pamukkale Üniversitesi Tanıtım Günleri dört gün boyunca devam edecek. Siz sevgili öğrencilerimiz bu süreçte hem her bir fakülte hakkında detaylı bilgiler alırken hem de akademisyenlerimizle tanışma ve iletişime geçme imkânına sahip olacaksınız.Hafta boyunca yaklaşık 40 okuldan 5.500 öğrencimiz akademik birimlerimizi ziyaret edecek. Liselerimizde son sınıfta okuyan öğrencilerimizin sayısının 12.000 civarında olduğu düşünüldüğünde, bu sayı azımsanmayacak denli yüksek. Dileğimiz, sizleri Pamukkale Üniversitesinde en iyi şekilde ağırlamak ve sorularınıza cevap bulmuş ve memnun bir şekilde okullarınıza yollamaktır. Tanıtım günleri üç aşamalı bir plan dâhilinde gerçekleşecek. Öncelikle burada Üniversitemizin genel bir tanıtımı yapılacak, sonra Kongre Merkezi’nin karşısındaki çim alana geçilecek. Burada iki gruba ayrılacaksınız. Bir grup fakülte tanıtım stantlarını ziyaret ederken diğer grup akademik birimleri gezecek. Sözlerime son verirken bu organizasyonun gerçekleşmesinde bizimle işbirliği yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut Oğuz ve çalışma ekibine teşekkür ediyorum.  Üniversitemiz tanıtım günlerini planlayan, organize eden ve toplantılar yapan PAÜ Tanıtım Günleri koordinasyon ekibine ve akademik birimlerde koordinasyonu sağlayan dekan yardımcılarımız ve çalışma ekiplerineayrıca teşekkür etmek istiyorum.’’

 

Açılış konuşmasının ardından program kısa tanıtım sunumu ile devam etti. Açılış programının ardından ilk gün misafir öğrencilerinin önce Rektörlük önü yeşil alanda kurulan fakülte stantlarını ziyareti ve ardından fakülte ziyaretleri ile sürdü. 26 Nisan Cuma günü sona erecek PAÜ Tanıtım Günleri programı çerçevesinde, üniversite tercih döneminde olan aday öğrencilere üniversite yaşamı ve meslek seçimi hakkında detaylı bilgi verilmesi amaçlanıyor.

 

PAÜ Tanıtım Günleri kapsamında üniversite adayları;öğrenci topluluklarından sosyal tesislere, kütüphaneden burslara kadar birçok alanda PAÜ’nün sunduğu tüm akademik, kültürel ve sosyal olanakları yerinde inceleyebilme imkânı bulmalarının yanında ayrıca fakülte ve bölümlerin kuracakları tanıtım stantlarında, akademisyenlerle birebir iletişim kurma fırsatı da yakalayacak.

 Ultra Lüks Neşeli Karışık Hediye Paketi

Yeni Yıla Tatlı Yiyerek Girmeye Ne Dersiniz?
ciceksepetiToyzz Shop TR

patirti

Nike TR

Aliexpress TR

Aliexpress TR

Woohoobox TR

DHgate WW

Kaspersky Many GEOs

fiyatuygun

Woohoobox TR

Sembolgold

Fırsat Me

Life is Feudal: Forest Village [CPS] Many GEOs

Destekten

DiscoverCars WW

Drimsim WWAddax TR

Etiketler : pau tanitim gunleri basladi

Gezenti Haber Kara Bilişim - PAÜ TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI
Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.


  • KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİDenizli

KONTROLLÜ PATLATILDI

DENİZLİ ULUS'TA BOMBA - ( 2018-03-02 23:01:47 )
YEME DE YANINDA YAT UYGULAMASI BU OLSA GEREK - ( 2018-04-10 17:53:25 )
Deprem! - ( 2018-04-14 15:34:57 )
TKK EMEKLİLERİ İFTARDA BULUŞTU - ( 2018-06-02 16:48:39 )
RAMAZAN BAYRAMI NAMAZI SAATİ - ( 2018-06-14 17:04:47 )
ÇAMELİLİ DEV ARAMIZDAN AYRILDI - ( 2018-07-18 10:53:22 )
ÇAMELİDEN ELEKTRİKLİ OTOMOBİL - ( 2018-08-20 15:02:49 )

Anasayfa |  Resim Galerisi |  Haberler |  İletişim  |  Künye

2018 - 2020 © Kara Bilişim Bünyesindedir... Telif ve Haber Hakları Kara Bilişime Aittir...