sanalbasin.com üyesidir
 


 
 

Font Boyutunu Büyüt Font Boyutunu Küçült Yazıcı Dostu Bu Haberi Arkadaşınıza Gönderin
BABADAĞLI ÖĞRENCİLERE TABLETBABADAĞ’DA OKUL DÖNEMİ HAZIRLIKLARI BAŞLADI


POYRAZ BOYA’DAN BABADAĞLI ÖĞRENCİLERE TABLET


Bu Haber 576 Defa Okundu ve 0 yorum eklendi.
Eklenme Tarihi : 2020-09-18 20:45:28

BABADAĞ’DA OKUL DÖNEMİ HAZIRLIKLARI BAŞLADI

POYRAZ BOYA’DAN BABADAĞLI ÖĞRENCİLERE TABLET

 

 mediamarkt
mediamarkt

 

Denizli’nin Babadağ ilçesinde yeni eğitim öğretim yılının başlangıcına günler kala hazırlıklar da başladı. Poyraz Boya tarafından okula gidecek miniklerin online eğitimi için Babadağ’daki 20 çocuğa tablet bilgisayar hediye edildi.

 

 

Denizli’nin Babadağ ilçesinde 21 Eylül 2020’de açılacak olan okullar için çalışmalar başladı. Korona virüs sebebiyle online eğitime de bir yandan devam edecek olan öğrenciler haftanın belli günleri ise okullarda eğitim alacak.

 

Babadağ’da okulların açılamasına kısa süre öğrenciler için çalışmalar sürdürülüyor. Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’yı makamında ziyaret eden Poyraz Boya firmasının sahipleri Babadağlı çocuklar için tablet bilgisayar bağışladı. Öğrencilerin okul hayatlarının yanı sıra devam edecek olan online eğitim için EBA TV ve diğer online derslere  ulaşabilmeleri için 20 adet tablet bilgisayar ihtiyaç sahibi öğrencilere hediye edildi.

 

 

DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI HIZLANDI

 

Babadağ’da belli aralıklar ile dezenfekte çalışmalarını sürdüren Babadağ Belediyesi ekipleri ise okulların açılmasına kısa süre kalmasıyla derslikleri de dezenfekte etti. İlçede bulunan bir çok noktada dezenfekte çalışmalarını sürdüren ekipler aynı zamanda malzeme desteğinde de bulundu. Öğrencilerin sıklıkla kullandığı otobüs durakları, otobüs birliği, çocuk parkları, kapalı spor salonu ve derslikler dezenfekte edilirken Babadağ Belediyesi maske, ateş ölçer, temizlik malzemesi ve hijyen ürünlerini ulaştırdı.

 

 

“HER ŞEY DAHA SAĞLIKLI BİR BABADAĞ İÇİN”

 

Konuyla ilgili düşüncelerini belirten Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı “İlçemizde ihtiyaç sahibi olan çocuklarımız Poyraz Boya firması sayesinde artık derslerinden geri kalmayacak. Poyraz Boya firmasının sahipleri Can Cesur ve Emin Şen’e örnek davranışlarından dolayı teşekkür ederim.

 

 

Ayrıca ilçemizde Pazartesi günü, eğitim öğretim hayatı da örgün olarak başlayacak. Bu sebeple öğrencilerimizin ve diğer vatandaşlarımızın sağlığı için okullarımızı dezenfekte ettik. Öğrencilerimizin eğitimlerini sağlıklı ortamlarda almaları bizler için çok önemli. Öğrencilerimizin okul dışında sıklıkla temas edebileceği spor salonu, otobüs durakları gibi yerlerde de dezenfekte çalışmalarımız yoğunlaştırıldı. Okullarımızda hiçbir öğrenci hijyenden mahrum kalmasın diye bir çok malzeme desteğinde de bulunduk. Her şey geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde eğitim almaları için. Daha sağlıklı daha güvenli bir Babadağ için çalışmalarımız devam edecek” dedi.

 

 koton
koton

Woohoobox TR

DHgate WW

Kaspersky Many GEOs

fiyatuygun

Woohoobox TR

Sembolgold

Fırsat Me

Life is Feudal: Forest Village [CPS] Many GEOs

Modasuma

Destekten

Parfum Mekani TR

DiscoverCars WW

Drimsim WWAddax TREtiketler : babadagli ogrencilere tablet

Gezenti Haber Kara Bilişim - BABADAĞLI ÖĞRENCİLERE TABLET
Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.


  • KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİDenizli

KONTROLLÜ PATLATILDI

DENİZLİ ULUS'TA BOMBA - ( 2018-03-02 23:01:47 )
YEME DE YANINDA YAT UYGULAMASI BU OLSA GEREK - ( 2018-04-10 17:53:25 )
Deprem! - ( 2018-04-14 15:34:57 )
TKK EMEKLİLERİ İFTARDA BULUŞTU - ( 2018-06-02 16:48:39 )
RAMAZAN BAYRAMI NAMAZI SAATİ - ( 2018-06-14 17:04:47 )
ÇAMELİLİ DEV ARAMIZDAN AYRILDI - ( 2018-07-18 10:53:22 )
ÇAMELİDEN ELEKTRİKLİ OTOMOBİL - ( 2018-08-20 15:02:49 )

Anasayfa |  Resim Galerisi |  Haberler |  İletişim  |  Künye

2018 - 2020 © Kara Bilişim Bünyesindedir... Telif ve Haber Hakları Kara Bilişime Aittir...